درباره گروه نقاشی ساختمانی بیرامی

10 / 10
از 1 کاربر

گروه خدمات ساختمانی بیرامی با بیش از 15 سال سابقه کار حرفه‌ای در استان تهران و با دریافت تمامی مجوزها و گواهینامه‌های مورد نیاز در خدمات ساختمانی شامل نقاشی ساختمان ، گچ کاری و تمیز کاری مفتخر است که بعد از 15 سال توانسته است با جذب بیش از 30 نقاش ساختمانی ماهر، 10 گچ کار و بیش از 20 نیروی ماهر تمیزکاری خدماتی ارزنده به شهروندان ارائه نماید.

درباره گروه ساختمانی بیرامی ، قاشی ساختمانی

این گروه ساختمانی در حال حاضر در شهر تهران و شهر شهریار  دارای دفتر بوده و قادر است به اقصی نقاط کشور نیرو برای ارائه خدمات ساختمانی اعزام کند. این گروه ساختمانی در چشم انداز 5 ساله خود ، تبدیل شدن به بزرگترین کلینیک ساختمانی را هدف گذاری کرده است. با توجه به رضایت ارزشمند مشتریان ، گروه ساختمانی بیرامی سالیانه از مشتریان ثابت خود نظر سنجی کرده و علایق و سلایق مختلف آنها را در برنامه های آتی خود لحاظ می کند.

گروه ساختمانی بیرامی با زمینه کاری نقاشی ساختمانی، گچ کاری و تمیز کاری مفختر است که در 15 سال گذشته توانسته است صدها پروژه موفق نقاشی، گچ کاری و تمیز کاری ساختمانی را با مشارکت شرکت‌ها و پیمانکاران زبده ساختمانی اجرا نمایید.

این پروژه ها شامل:

پروژه های نقاشی با رنگ روغنی

رنگ پلاستیک

کناف

زیر سازی 

کنیتکس

رنگ اکرلیک

رنگ پتنه

طرح کاغذ دیواری 

مولتی کالر

 و انواع دیگر طرح های مدرن ساختمانی در آپارتمان ها، دفاتر شرکتی، ادارات رسمی و غیر رسمی، کارخانجات، نماهای ساختمانی، موزه ها و ... است. 

افتخار این گروه ساختمانی ، قیمت های مناسب به همراه کیفیت عالی خدمات است که باعث شده است تا مشتریان این گروه به صورت مشتری های دائمی در آیند. 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :