نقاشی نما

10 / 10
از 1 کاربر

نقاشی نما از انواع خدمات مجموعه رنگ کاران است که با بهترین کیفیت به شما ارائه می شود. نقاشی نما از راهکارهایی برای نوسازی ساختمان می باشد که برای نمای بیرونی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین اگر می خواهید نمای ساختمانتان زیبا و تمیز باشد ، می توانید از نقاشی و رنگ آمیزی نما بهره ببرید. برای اجرای نقاشی نما بهتر است از بهترین مواد و رنگ ها برای زیبا سازی ساختمانتان استفاده کنید و با نقاشی تفاوت زیادی دارد در واقع نقاشی نمای بیرونی ساختمان با استفاده از ابزار و تجهیزات کار در ارتفاع انجام می گیرد. رنگ هایی که برای نقاشی نما استفاده می شود متفاوت از رنگ های داخل ساختمان است زیرا این رنگ باید در مقابل عوامل طبیعی از جمله باد و باران مقاومت بالایی داشته باشد و بر روی جنس سیمان ، فلز و کامپوزیت بتوان آن را اجرا کرد. برای نقاشی نما به دلیل آسیب دیدگی نمای بیرونی، در صورتی که می خواهید رنگ آمیزی ساختمان را انجام دهید و پیش از شروع کار باید علت خرابی را بدانید.در واقع رنگ آمیزی ساختمان آخرین مرحله از زیبا سازی بوده و در صورتی که ساختمان به دلایل نشت ساختمان، استفاده از مصالح بی کیفیت و یا نامناسب بودن مصالح خراب شده باشد، در ابتدا باید این موارد اصلاح شده و زیر سازی لازم صورت گیرد و پس از انجام اصلاحات اقدام به رنگ آمیزی نما نمایید.

با توجه به اینکه نقاشی و رنگ آمیزی نمای ساختمان یک روش عالی برای زیباسازی و نوسازی ساختمان ها است و به دلیل ارزان بودن، این روش نسبت به روش های نوسازی دیگر رنگ آمیزی ساختمان همواره توصیه می شود.

ویژگی رنگ مصرفی در نقاشی نمای ساختمان

در نقاشی نما رنگ یکی از مهمترین موارد بوده که باید خصوصیات ویژه‌ای داشته باشند و نمای خانه در فضای باز قرار گرفته و باید مقاومت و دوام لازم را در فصول مختلف داشته باشد و عوامل طبیعی از جمله آفتاب، برف، باد و باران می ‌تواند بر روی رنگ ها تاثیرگذار باشند اما رنگ انتخابی برای نقاشی نما به دلیل ساخته شدن از مواد مقاوم می تواند دوام بالایی در برابر این عوامل داشته باشد.در ادامه به مهمترین ویژگی های رنگ برای رنگ آمیزی نمای ساختمان اشاره می کنیم.

  • مقاومت بالا در مقابل برف و شرایط جوی
  • قابلیت شستشو
  • مقاوم در برابر تابش مستقیم خورشید
  • مقاوم در برابر رشد قارچ و باکتری
  • انعطاف پذیری بالا و عدم ترک
  • عدم جذب گرد و غبار و آلودگی

نقاشی نما

نکات مهم برای انتخاب رنگ مناسب نمای ساختمان

نقاشی نما برای انواع نماهای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که نمای ساختمان بدون نقاشی باشد ، ساختمان بسیار چهره دلگیری خواهد داشت و آخرین مرحله از زیباسازی ساختمان که تاثیرات بسیار زیادی در نوسازی و دارد نقاشی نما می باشد. در برخی موارد رنگ کاری ساختمان با هدف نوسازی انجام می گیرد یعنی ساختمان های قدیمی با استفاده از رنگ می توانند چهره زیباتر و جدیدی را پیدا کنند. برای انتخاب رنگ ،شرایط آب و هوایی بسیار مهم است در واقع رنگ مصرفی باید دما و پایداری بالایی در شرایط جوی داشته باشند با توجه به اینکه بارش باران و وزش باد و همچنین تابش خورشید می توانند بر روی رنگ نما تاثیر بگذارند ، در نتیجه باید رنگ سازگار را با محیط مورد نظر انتخاب کرد تا دوام بالایی داشته باشد..

یکی از موارد موثر در انتخاب رنگ برای نقاشی نما، نوع ساختمان می باشد و ساختمان ها در انواع ویلایی ، آپارتمانی ،سنتی ،مدرن و غیره بوده و هر یک از این ساختمان ها باید با استفاده از رنگ مناسب، نقاشی شوند. رنگی که برای نقاشی و رنگ آمیزی نما استفاده می کنید بسیار بهتر است که عایق گرما و سرما باشند و بنابراین در ابتدا به شرایط آب و هوایی منطقه دقت کرده و در صورتی که در طول سال هوا گرم است از رنگ های روشن برای ساختمان استفاده کنید اما در صورت اینکه تعداد فصل های گرم سال بیشتر است می توانید رنگ های تیره را مورد استفاده قرار دهید تا خانه خنک تر باشد.از موارد مهم دیگری که برای انتخاب رنگ نمای ساختمان باید به آن توجه کرد ،انتخاب رنگ بر اساس متریال ساختمان می باشد باید بدانید که ساختمان از چه مواد و متریال ای ساخته شده است که این متریال می تواند سیمان، چوب ،بتن، کامپوزیت و غیر باشد و با توجه به این متریال رنگ مناسب با آن را تهیه نمایید. انتخاب مرکز ارائه دهنده ی نقاشی ساختمان بسیار مهم بوده و در صورتی که تیم نقاشی ساختمان دارای مهارت و تجربه ی کافی باشد ،می تواند اجرای رنگ کاری ساختمان را به بهترین شکل ارائه نماید به همین دلیل در ابتدا باید مجموعه ای را بیابید که مورد اطمینان و باسابقه و معتبر باشد به همین جهت ما به شما مجموعه ی رنگ کاران را معرفی می کنیم. به همین جهت ما به شما مجموعه رنگ کاران را معرفی می کنیم این مجموعه خدماتی عالی را با هزینه بسیار مناسب به شما ارائه خواهد داد به سایت رنگ کاران مراجعه کرده و با همکاران ما در ارتباط باشید.در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر درباره اجرای نقاشی ساختمان و هزینه‌های مرتبط با آن می توانید از همکاران ما مشاوره دریافت کنید.

رنگ مناسب برای نقاشی نمایش چوبی

برای رنگ آمیزی نمای چوبی در ابتدا سطح مورد نظر با استفاده از سمباده نرم و صاف و یکدست شده و از رنگ سیلر برای سطح چوب استفاده می شود همچنین به دلیل مقاومت بالایی رنگ سیلر می توان پس از آن از رنگ های پلی اورتان نیز استفاده کرد. مجموعه رنگ کاران با توجه به تخصص بالایی که در زمینه‌ ی نقاشی ساختمان دارد ، می ‌تواند بهترین رنگ ها را به شما معرفی کند تا یک نمای زیبا با طول عمر بالا را داشته باشید.

نقاشی نما

رنگ مناسب برای نقاشی نمای سیمانی

 یکی از دلایل مهم انتخاب رنگ، کیفیت آن نسبت به جنس سطوح و متریال ساختمان می باشد و همانطور که گفته شد برای هر یک از متریال ساختمانی رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای اجرای نقاشی نما بر روی سطوح آجری و سیمانی از رنگ ‌های اکریلیک و نانو استفاده می شود.رنگ کاران مجموعه کامل و متخصص در زمینه نقاشی نما و نقاشی داخل ساختمان میباشند این مجموعه یک مرکز متعهد و باتجربه بوده و اجرای نقاشی ساختمان را با حداقل هزینه و بالاترین سطح کیفی ارائه خواهد کرد.

رنگ مناسب برای نمای فلزی

با توجه به اینکه سطوح فلزی در بخش خارجی نما قرار می‌گیرند و شرایط جوی بیشترین تاثیر را بر روی آن را دارد و زنگ زدن فلز می تواند یکی از مسائل مهم در رنگ آمیزی نمای ساختمان باشد بنابراین به رنگی عایق نیاز خواهیم داشت که رنگ روغنی انتخاب بسیار عالی برای نقاشی نمای فلزی است.

ارائه خدمات رنگ آمیزی نمای ساختمان

مجموعه رنگ کاران یکی از مراکز با تجربه و با سابقه در زمینه نقاشی نما و نقاشی داخل ساختمان می باشد و استفاده از تجهیزات به روز و مدرن و بهره گیری از تیم نقاش حرفه‌ای و متبحر، موجب شده این مجموعه بتواند بهترین کیفیت را برای شما در نظر گیرد و همچنین هزینه های در نظر گرفته شده برای نقاشی ساختمان توسط مرکز رنگ کاران  بسیار مناسب بوده و برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش نقاشی ساختمان می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :