عوامل تاثیر گذار بر قیمت رنگ آمیزی ساختمان

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 19 بهمن 1396 در ساعت 10 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که مایل به رنگ آمیزی منزلتان هستید ولی از قیمت رنگ آمیزی ساختمان اطلاعی ندارید در ادامه با نقاشی ساختمان بیرامی همراه باشید تا شما را با عوامل تاثیر گذار بر قیمت رنگ آمیزی ساختمان آشنا کنیم تا قبل از اقدام برای نقاشی ساختمان با قیمت حدودی رنگ آمیزی منزل آشنا شوید.

اگر مقداری با رنگ کاری ساختمان آشنایی داشته باشید باید بدانید که اصلی ترین بخش عوامل تاثیر گذار بر قیمت رنگ آمیزی ساختمان نوع رنگی است که در منزل شما به کار برده می شود این که رنگ روغنی استفاده شود و یا پلاستیک یا مولتی کالر هم به درخواست شما بستگی دارد و هم به نظر نقاش حرفه ای که برای نقاشی ساختمان از او کمک گرفته اید.

بخش دومی که در عوامل تاثیر گذار بر قیمت رنگ کاری ساختمان دارای اهمیت است متراژ و نوع زیر کاری سطح رنگ آمیزی می باشد این که سطح زیرین رنگ دیوار گچی است یا کاغذ دیواری و ... در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

قیمت رنگ کاری ساختمان دستمزدی است که یک شخص و یا تیم نقاشی برای رنگ آمیزی همه یا قسمتی از منزل و یا محل کار شما از شما مطالبه می کنند. معمولا قیمت رنگ کاری ساختمان به دو صورت محاسبه میشود ، یکی محاسبه ی متری و دیگری روش حجمی و کنتراتی می باشد.

در روش متری تمام سطح دیوار به همراه سقف بر واحد متر مربع اندازه گیری شده و با متراژ چارچوب درب و پنجره که بر واحد متر اندازه گیری می شوند جمع و قیمت آن به مشتری داده میشود.  در نوع کنتراتی تمام بخش هایی که مایل به رنگ آمیزی آنها هستید به نقاش گفته میشود و با توجه به نوع رنگ و زیر کار و ... نقاش به شما قیمت کلی خواهد داد. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت رنگ کاری ساختمان میتوان به رنگ بودن دیوار ها و یا نوساز بودن ساختمان و متراژ پایین یا متراژ بالا بودن منزلی که قصد نقاشی ساختمان آن را دارید نیز بستگی دارد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت رنگ کاری ساختمان :

  • کیفیت رنگ : رنگ ها معمولا در چندین درجه کیفیتی ساخته میشوند که بسته به درجه ی کیفی آنها قیمت های متفاوتی نیز دارند. رنگ های با کیفیت به صورت یک دست بر روی سطح رنگ کاری شده قرار میگیرند ولی رنگ های درجه پایین رد قلمو بر روی آنها باقی می ماند.
  • سختی کار : استفاده از ابزار های مختلف هم چنین استفاده از رنگ های مختلف برای بخش های مختلف ساختمان نیز یکی دیگر از دلایل بالاتر رفتن قیمت نقاشی ساختمان خواهد بود.
  • زیر کار نامناسب : در صورتی که لکه گیزی و بتونه کاری نیاز باشد نیز هزینه جداگانه ای برای آن در نظر گرفته خواهد شد.

در صورتی که مایل هستید تا کار نقاشی ساختمان شما با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به وسیله ی تیم حرفه ای انجام شود می توانید با شماره های درج شده بر در انتهای سایت تماس گرفته تا در سریع ترین زمان متخصصین ما به محل شما اعزام و محلی که برای نقاشی شدن در نظر گرفتید را مورد بررسی قرار دهند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :