رنگ دیوار خانه

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 19 بهمن 1396 در ساعت 10 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه مسئله ای که شاید خیلی برای زوج های جوان مخصوصا تازه عروسان مهم طلقی میشود رنگ دیوار خانه می باشد همین مسئله باعث شد تا ما در  امروز برای شما مقاله ای در زمینه ی رنگ دیوار خانه قرار دهیم امیدواریم بیشترین استفاده را از این مقاله نقاشی ساختمان ببرید.

در صورتی که مایل هستید خانه شما بزرگتر از چیزی که هست به چشم بیاید پیشنهاد میکنیم از رنگ های شادی مانند رزد، آبی و سبز  برای رنگ آمیزی ساختمان استفاده کنید این کار باعث میشود علاوه بر بزرگ تر نشان دادن فضا در روحیه شما نیز تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت. توجه داشته باشید که استفاده زیاد از این رنگ ها میتواند تاثیرات منفی نیز داشته باشد پس بهتر است تعادل را در رنگ های به کار برده در دیوار های منزل خود به کار ببرید.

راهرو ها همیشه محلی برای عبور و مرور افرادی بوده اند که وارد منزل و یا از آن خارج میشوند در صورتی که راهرو شما به اتاق نشیمن ختم میشود می توانید توصیه میشود که رنگ دیوار و سقف راهرو را از نوع تیره انتخاب نمایید در این صورت است که هر شخصی وقتی از راهرو تاریک عبور کرده و وارد نشیمن شود با نیشیمنی بزرگ تر از حد واقعی رو به رو می شود.

در صورتی که تصور میکنید خانه شما کوچک است می توانید یکی از دیوار های اصلی منزل خود را با رنگ های تیره تر نسبت به سایر دیوار ها در نظر بگیرید به این صورت است که این دیوار مرکز توجه قرار میگیرد و به نظر میرسد که دور تر از سایر دیوار ها می باشد و با همین یک کار ساده میتوانید باعث شوید که خانه شما بزرگ تر از حد معمول دیده شود.

یکی دیگر از ترفند های بزرگ تر نشان دادن خانه، نقاشی ساختمان با استفاده از رنگ تیره تر در سقف خانه می باشد. در صورتی که این رنگ را تا 20 الی 35 سانتی متری دیوار نیز ادامه دهید خواهید دید که در بزرگ دیده شدن منزلتان تاثیر بسیار بیشتری خواهد گذاشت. میتوانید با قرار دادن اشیای تیره مانند آباژور مشکی در کناره های منزل بر بهتر دیده شدن رنگ دیوار خانه خود تاثیر گذار باشید.

در صورتی که مایل هستید تا نقاشی ساختمان خود را به تیمی متخصص و مجهز به جدید ترین تجهیزات و با کیفیت ترین رنگها بسپارید می توانید با ما در شرکت نقاشی ساختمان بیرامی در تماس باشید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :